Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Zadzwoń 602 739 755
   
Cena (zł)   od:    do:    
Strona główna >zwierzęta domowe kury, kaczki, gęsi, króle>pokarm dla drobiu>nutrena kurka naturka – kurczę 10 kg (od 6 tygodnia)
 
Nutrena Kurka Naturka – KURCZĘ 10 kg (od 6 tygodnia)
ZWIERZĘTA DOMOWE KURY, KACZKI, GĘSI, KRÓLE / POKARM DLA DROBIU
NUTRENA
Cena detaliczna:  22,00 zł
ilość:  

Nutrena Kurka Naturka – KURCZĘ – mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla kurcząt od 6 tygodnia życia.

Kurka Naturka to najwyższej jakości pasza, stworzona z myślą o zdrowiu całej rodziny. Zawarte w niej susz z pokrzywy, marchewka, kukurydza, soja i wyciąg z ziół są źródłem witamin i składników mineralnych. Kurka Naturka jest ważna dla wszystkich. Z przyjemnością możesz patrzeć, jak pięknie i zdrowo rozwijają się Twoje zwierzęta. Dzięki Kurce Naturce możesz przygotowywać najsmaczniejsze posiłki, ciesząc się zdrowiem Twoich bliskich. Kurkę Naturkę charakteryzuje przyjemny zapach i postać kruszonki, która jest wygodna w stosowaniu, wydajna i dobrze pobierana.

SKŁAD: kukurydza, pszenica, śruta poekstrakcyjna sojowa toastowana, otręby pszenne, węglan wapnia, śruta poekstrakcyjna słonecznikowa z obłuszczonych nasion słonecznika, gluten pszenny paszowy, chlorek sodu, fosforan jednowapniowy, wodorowęglan sodu, marchew suszona, produkty przetwarzania ziół – pokrzywa, dodatki mineralno-witaminowe.