Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Zadzwoń 602 739 755
   
Cena (zł)   od:    do:    
Strona główna >akcesoria dla gołębi >gołębie suplementy>rohnfried>rohnfried aparasit spray 750ml - zwalcza roztocza,kleszcze ,pchły
 
Rohnfried Aparasit Spray 750ml - Zwalcza roztocza,kleszcze ,pchły
AKCESORIA DLA GOŁĘBI / GOŁĘBIE SUPLEMENTY / ROHNFRIED
ROHNFRIED
11485
Cena detaliczna:  58,00 zł
ilość:  
Aby pozbyć się nieproszonych gości, odwiedzających Wasze gołębie, Hurtownia PICALDI zaleca stosowanie Rohnfried Aparasit Spray 750ml.


Jest to antypasożytniczy roztwór w aerozolu, przeznaczony do zwalczania robaków. Szybko i skutecznie zwalcza roztocza, kleszcze, wszy, pchły i inne robaki. Dzięki prostemu zastosowaniu, sprawdza się świetnie w celach gniazdowych oraz na sprzęcie znajdującym się w gołębniku.

Zastosowanie:

Aparasit Spray działa na kleszcze, pchły, roztocza i inne robaki. Należy chronić głowę, dziób, a szczególnie oczy gołębi. Nie wolno spryskiwać także młodych bez pełnego upierzenia, nie wolno spryskiwać karmy, jajek i wody pitnej. Większość pasożytów znajduje się w otoczeniu gołębi. Dlatego należy rozpylać preparat przede wszystkim w celach, na siodełkach oraz w bezpośrednim otoczeniu gołębi. W przypadku „ataku” kleszczy akcje rozpylania należy powtórzyć po 3 dniach.