Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Zadzwoń 602 739 755
   
Cena (zł)   od:    do:    
Strona główna >gołębie suplementy>ovigor>olejek ostrosoil 250ml-naturalny, olejowy wyciąg z ostropestu plamistego i soi z witaminą e.
 
Olejek OSTROSOIL 250ml-Naturalny, olejowy wyciąg z ostropestu plamistego i soi z witaminą E.
GOŁĘBIE SUPLEMENTY / OVIGOR
OVIGOR
Cena detaliczna:  32,00 zł
ilość:  
Właściwości i działanie:
Wyciąg z nasion ostropestu plamistego zawiera silimarynę, która doskonale chroni wątrobę ptaka i działa leczniczo przy jej schorzeniach, ma działanie odtruwające, oczyszczająco ochronne oraz regenerujące. Zwiększa wydzielanie soku żołądkowego i poprawia apetyt. Wykazuje działanie wzmacniające na ściany naczyń krwionośnych. Korzystnie wpływa na miąższ nerek wpływając na wydalanie związków toksycznych. Olej sojowy jest skoncentrowanym źródłem energii. Zawarta w nim Lecytyna nazywana jest potocznie pogromcą tłuszczy (rozbija spożywane tłuszcze na małe cząsteczki i zapobiega przyczepianiu się ich do naczyń krwionośnych). Pozytywnie wpływa na układ mięśniowy i efektywnie wspomaga wytrzymałość mięśni. Witamina E ogólnie dodaje żywotności (uważana jest za witaminę młodości). Bierze udział w usuwaniu ,wolnych rodników, które w zwiększonej ilości powstają przy wzmożonym wysiłku.
Preparat:
- działa osłonowo na wątrobę;
- wykazuje właściwości odtruwające;
- oczyszcza z toksyn;
- reguluje przemianę materii;
- zwiększa apetyt.
 
Stosowanie i dawkowanie:
Około 10-15ml Ostrosoil (jedna łyżka) wlać na 1kg karmy i dokładnie wymieszać. Do tak przygotowanej porcji można podać inny preparat w postaci proszkowej (np. Oregastar, Gardemix, RobAut, itp.).
Ostrosoil należy podawać przez cały rok raz w tygodniu. W okresie lotowym 2 razy w tygodniu.
 
Zawartość: 250ml
 
Skład:
kwas linolowy
kwas oleinowy
kwas palmitynowy
kwas alfa linolenowy
kwas stearynowy
kwas arachidowy
naturalna lecytyna