Ta strona korzysta z cookies OK więcej

Zadzwoń 602 739 755
   
Cena (zł)   od:    do:    
Strona główna >gołębie suplementy>ovigor>olejek oregasoil 250ml- naturalny, olejowy wyciąg z oregano i soi z witaminą e.
 
Olejek OREGASOIL 250ml- Naturalny, olejowy wyciąg z oregano i soi z witaminą E.
GOŁĘBIE SUPLEMENTY / OVIGOR
OVIGOR
Cena detaliczna:  24,00 zł
ilość:  
Właściwości i działanie:
Wyciąg z oregano jest naturalnym, łagodnym i uniwersalnym preparatem. Pobudza wydzielanie śliny, soku żołądkowego, zwiększa apetyt, wzmacnia żołądek, usprawnia trawienie i przyswajanie pokarmów. Działa wiatropędnie i przeciw biegunkowo. Działa oczyszczająco i odtruwająco, wiążąc szkodliwe produkty przemiany materii.
Olejek z oregano ma zdolności zabijania bakterii. Zawarta w nim substancja karwakrol zapobiega rozmnażaniu się gronkowców, których nie można zwalczyć dostępnymi antybiotykami.
Olej sojowy jest skoncentrowanym źródłem energii. Zawarta w nim Lecytyna nazywana jest potocznie pogromcą tłuszczy (rozbija spożywane tłuszcze na małe cząsteczki i zapobiega przyczepianiu się ich do naczyń krwionośnych). Pozytywnie wpływa na układ mięśniowy i efektywnie wspomaga wytrzymałość mięśni.
Witamina E ogólnie dodaje żywotności (uważana jest za witaminę młodości). Bierze udział w usuwaniu ,wolnych rodników, które w zwiększonej ilości powstają przy wzmożonym wysiłku.
Preparat:
- wykazuje właściwości naturalnego antybiotyku;
- stabilizuje przemianę materii;
- oczyszcza i odtruwa organizm;
- działa osłonowo na układ oddechowy i trawienny;
- dostarcza energii.
 
Stosowanie i dawkowanie:
Około 10-15ml Oregasoil (jedna łyżka) wlać na 1kg karmy i dokładnie wymieszać. Do tak przygotowanej porcji można podać inny preparat w postaci proszkowej (np. Oregastar, Gardemix, RobAut, itp.).
Oregasoil należy podawać przez cały rok raz w tygodniu. W okresie lotowym 2 razy w tygodniu.
 
Zawartość: 250ml
 
Skład:
kwas linolowy
kwas oleinowy
kwas palmitynowy
kwas alfa linolenowy
kwas stearynowy
kwas arachidowy
naturalna lecytyna